Sposób na wybranie fotografa

Dobry i znany fotograf wykonujący zdjęcia ślubne marzył mi się praktycznie od zawsze. Wiedziałem jednak, że istotną kwestią będzie tutaj skupienie się na potrzebach mojej narzeczonej, która chciała mieć naprawde zjawiskowe zdjęcia. Może dlatego, że wydała sporo pieniędzy na to, aby wyglądać w tym dniu wyjątkowo. Nasz ślub i wesele miało odbyć się za parę tygodni, a my nadal nie mieliśmy nawet nikogo na oku, z usług których moglibyśmy skorzystać.

Rezerwacja fotografa ślubnego

fotograf ślubny bydgoszczTak więc fotograf na ślub był nadal bardzo odległym tematem, a w sumie nie powinien, bo faktycznie jak słyszeliśmy od naszych znajomych, którzy już kiedyś brali ślub, to faktycznie fotografa powinno się zatrudniać nawet na kilkanaście miesięcy naprzód, aby po pierwsze zarezerwować termin, a po drugie zapłacić kaucję. Moja narzeczona powiedziała, że mamy przecież odpowiednie środki, jednak faktycznie nie mogłem się zabrać za to, aby wybrać odpowiedniego fotografa dla siebie. Postanowiłem jak najlepiej sprawdzić fotografa, aby moja narzeczona mogła powiedzieć, że będzie zadowolona z wyboru. W końcu chodzi o to, aby dobrze bawić się na swoim weselu, a na pewno fotograf ślubny bydgoszcz dobry i znany na rynku będzie gwarantował spokój oraz bardzo dużym komfort. Fotograf na ślub sprawdzać się będzie idealnie. Zwłaszcza, jeśli sam już podczas pierwszej rozmowy będzie proponował pomysły na sesję zdjęciową. Nie chcieliśmy w końcu, aby nasza relacja wyglądała tak samo, jak innych.

Postanowiliśmy przede wszystkim sprawdzić ofertę na portalach ogłoszeniowych. Miałem do wyboru faktycznie mnóstwo opcji – zarówno w postaci jednoosobowych fotografów, ale także całych firm, które specjalizowały się w dobieraniu fotografów pod dane wydarzenie. Im bardziej znany fotograf tym drożej, ale na pewno warto wydać więcej.

Scroll to Top