Sukienka na wesele w dużym rozmiarze

 

Od zawsze byłam raczej większych rozmiarów. Mam problemy z tarczycą i tym właśnie staram się sobie to wyjaśnić. Nieraz byłam na diecie. Chudłam, nawet całkiem sporo, ale niestety potem kilogramy wracały. W związku ze swoja wagą mam problemy, by kupić ubrania w większości sklepów w galeriach handlowych. Często nie ma tam ubrań w rozmiarze większym niż 44.

Gdzie kupić sukienkę weselną w dużym rozmiarze?

sukienki na wesele duże rozmiaryWielkimi krokami zbliża się wesele mojej siostry. Został niecały miesiąc. Nadeszła więc najwyższa pora, by zakupić jakąś sukienkę na tę wyjątkową okazję. Jak wspominałam wcześniej mam jednak problem z kupnem ubrań w swoim rozmiarze. Czasem już kiedy wchodzę do sklepu słyszę, że nie ma tu ubrań w tak dużym rozmiarze. Jeśli chodzi o sukienki na wesele duże rozmiary bardzo łatwo dostać w internecie. Wybór jest ogromny. Zmierzyłam się dokładnie i zamówiłam ciemnozieloną lejącą się sukienkę. Na brzuchu miała marszczenie, zakrywała więc nieco moją tuszę. Miała rękawy trzy czwarte miałam więc również zakryte ramiona, które nie wyglądają estetycznie. Bardzo się zdziwiłam, że znalazłam tyle sklepów dla osób plus size. Eleganckie wizytowe sukienki są dostępne w wielu krojach i kolorach – zarówno na ciepłe dni jak i na chłodne, z dekoltem i bez, z różną długością rękawów. Sklep, w którym kupiłam sukienkę zapisałam w zakładkach w przeglądarce. Oprócz sukienek mają bardzo duży wybór innych ubrań. Jestem pewna, że jeszcze nie raz zrobię w nim zakupy. Są w nim nawet dżinsy w moim rozmiarze, a właśnie z kupnem tego elementu garderoby mam największy problem.

Zabawa byłą przednia. Bardzo dużo tańczyłam i brałam udział w zabawach weselnych. Na szczęście nie byłam świadkiem i nie musiałam nadzorować prawidłowego przebiegu wesela. Mogłam się po prostu dobrze bawić. Jedzenie było pyszne. Bardzo podobała mi się również przejażdżka bryczką konną.