Szukałem filtrów hydraulicznych do koparki

 

Jako operator koparki nie miałem łatwego – a to Heniek jedź tu, Heniek jedź tam. Można było się czasem nieźle zeźlić, ale przynajmniej dobrze płacili. Pewnego razu miałem jednak kiepską sytuację, w której zostały uszkodzone filtry hydrauliczne i trzeba je było wymienić. Okazało się, że tylko ja jeden znałem się jako tako na mechanice i to ja musiałem je wybrać.

Wybór filtrów hydraulicznych

filtry hydrauliczne do maszyn budowlanychNa początku odpaliłem oczywiście komputer, przygotowałem sobie kawy i włączyłem przeglądarkę. Chcąc nie chcąc wpisałem w odpowiednie miejsce „filtry hydrauliczne do maszyn budowlanych” i rozpocząłem poszukiwania. Dostępne były części różnych firm, w różnych cenach i przez to miałem niemały problem, aby dobrze wybrać – przecież szef byłby wściekły, gdyby przepłacił. Udało się jednak zauważyć solidne i opłacalne filtry hydrauliczne, więc je zamówiłem. Kiedy zostały przywiezione przez kuriera, od razu wiedziałem, że był to dobry zakup. Od razu wziąłem się do wymiany, a koparka nareszcie zaczęła działać, a konkretniej uruchomiłem jej ramię, które z racji uszkodzenia filtrów nie chciało się poruszać. Od tamtego wydarzenia minęło już dużo czasu, a filtry nadal działają, więc był to naprawdę dobry zakup. Szef dał mi nawet z tej racji premię, dzięki czemu nareszcie kupiłem sobie to, co chciałem. Każdemu można polecić solidne szukanie filtrów w internecie, bo na pewno uda się znaleźć ten sam model, który kupiłem i ja.

Nic dodać, nic ująć, moja praca w jakiś sposób dawała mi satysfakcję. Zawsze lubiłem pracować na budowie i zajmować się załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek. Gdy zepsuły się filtry, miałem niemały problem, ale wszystko zostało naprawione. Ich jakość jest naprawdę bardzo dobra, bo działają do dziś, a ja nadal jeżdżę sobie po całym placu budowy.

Filtry hydrauliczne sprawdzić można na: https://motrol.pl/

 

Scroll to Top