Tanie statuetki pod zamówienie

Piękne statuetki możemy zamówić na różnych stronach internetowych. Tam znajdziemy różne wzory takich statuetek czy też medali, cennik oraz wzory graweru. Ponadto bardzo często takie statuetki zamawiamy np. z okazji osiemnastych urodzin dla swojego przyjaciela. Wtedy muszą to być śmieszne statuetki, które będą fajną pamiątkę z okazji wejścia w dorosłe życie.

Najlepsze nagrody w konkursach i zawodach

statuetki na zamówienieNajbardziej powszechne statuetki na zamówienie Wykonane są z mosiądzu. Cena za sztukę w sklepie internetowym to koszt około 20 do 50 zł. Zależy ona oczywiście od wielkości danej statuetki lub też medalu. Jednakże jeśli jesteśmy organizatorem dużych zawodów sportowych w naszym mieście to wiemy, że bez takich nagród nie mogą się odbyć zawody. Szczególnie dzieci w szkołach podstawowych czekają na takie nagrody jak statuetki czy właśnie medal z mosiądzu. Taka statuetka na zamówienie zazwyczaj stoi na marmurowym spodzie. Na takim podeście mamy metalową tabliczkę z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem zwycięzcy lub też drużyny sportowej. Jeśli natomiast wcześniej nie znamy nazwy zwycięzcy to możemy wygrawerować tylko ogólne informacje dotyczące danych zawodów. Np. miejsce, datę oraz nazwę organizatora. Można także zlecić wykonanie statuetek z plastiku. Ich koszt jest znacznie mniejszy bo waha się w granicach 10 do 30 zł za dużą statuetkę.

Zawody sportowe bez nagród nie mogą się odbyć. Jest to ich nieodzowny element. Wszystkie dzieci zawsze cieszą się jeśli zdobędą jakiś piękny dyplom lub statuetkę w jakimś konkursie. Dlatego organizatorzy takich zawodów muszą zadbać o kupno właśnie medali lub też statuetek. Na szczęście ich koszt nie jest wysoki bo waha się w granicach 30 zł. Takie statuetki można także kupić swojemu chłopakowi z okazji urodzin lub przyjaciółce z okazji wieczoru panieńskiego.