Taśma tynkarska pomarańczowa niezastąpiona podczas remontu

Najgorsze w wszelkich remontach jest sprzątanie po nim. Na pewno słyszałeś nie jedną opowieść o ekipie budowlanej, która pozostawiła po sobie oprócz gładkich ścian dodatkowe niespodzianki na ościeżnicach. Pomarańczowa taśma tynkarska zabezpieczyła okna i wrażliwe powierzchnie, a po oderwaniu nie zostawiła śladów, które musiałbym mozolnie czyścić.

Szybszy remont dzięki pomarańczowej taśmie tynkarskiej

taśma tynkarska pomarańczowaZabezpieczyłem nią wszelkie rodzaje powierzchni: od gładkich szyb, metalowych ościeżnic, ram okiennych i blatów po chropowate ściany z cegieł, pustaków oraz gotowe aranżacje. Taśma tynkarska pomarańczowa ochroniła przed zniszczeniem nawet w najbardziej wymagające powierzchnie, jak kamień naturalny czy drewno. Doskonale osłoniła przed zabrudzeniami powstałymi podczas tynkowania pomieszczeń, jak i podczas prac na zewnątrz. Szczególnie obawiałem się o jej pozostanie na miejscu w punktach wyeksponowanych na działanie promieni słonecznych. Technologia zastosowana w produkcji sprawia, że klej w taśmie tynkarskiej pomarańczowej jest odporny na promieniowanie UV i nie odrywa się nawet po kilku dniach. Innowacyjność pomarańczowej taśmy tynkarskiej polega na tym, że jest na tyle elastyczna, by dobrze przylegać do powierzchni, a jednocześnie można łatwo, choćby gołymi palcami, oddzielić potrzebny fragment od rolki. Bezproblemowo też dociąłem odpowiedni kształt. Wystarczył nożyk tapicerski i odrobina wyobraźni żeby odpowiednio zabezpieczyć skończone wcześniej schody.

Technologia produkcji taśmy jest sprzymierzeńcem pracownika budowlanego do samego końca prac. Usunięcie zabezpieczenia jest najłatwiejsze na świecie: wystarczy odkleić, a taśma tynkarska pomarańczowa nie zostawia śladów kleju na chronionych powierzchniach dzięki czemu skraca czas sprzątania po remoncie.