Torebki damskie, Bydgoszcz – otwarcie sklepu.

Torebki damskie, Bydgoszcz, to firma działająca na rynku od dwa tysiące ósmego roku. Jednak dopiero w dwa tysiące trzynastym roku, dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej postanowiła otworzyć swój salon firmowy. We wcześniejszych latach firma współpracowała z różnymi sklepami, dzięki czemu marka wyrobiła sobie pewną renomę i pozycję na rynku.

Zainteresowanie produktami tej firmy na przestrzeni lat stawało się coraz większe i to nie tylko ze względu na torebki, lecz także dzięki wszystkim jej wyrobom. Poza torebkami damskimi, Bydgoszcz oferuje asortyment taki, jak paski, rękawiczki, szale, krawaty, nakrycia głowy, czy portfele. Jednak największy wybór panuje wśród torebek. Wszystkie wyroby powstają z bardzo dobrych gatunkowo materiałów. Po roku od otwarcia podczas wywiadu właściciel sklepu powiedział, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie zostanie otworzony nowy sklep, tym razem w Toruniu. W związku z rozwojem firmy zostanie zmieniona jej dotychczasowa nazwa torebki damskie Bydgoszcz na „Galanteria Bydgoska”. Został ogłoszony także konkurs na nowe logo. Szczegóły, jak i regulamin dostępne są na ulotkach w sklepie, na stronie internetowej oraz profilu facebookowym.

Dla zwycięzcy przewidziano wyjątkowe nagrody. Według przeprowadzonego sondażu na fanpage firmy określającego powód dokonanego zakupu. Najczęstsza odpowiedź jak się to niska cena i wysoka jakość produktów.