Trening personalny Warszawa

Trening personalny Warszawa – w rękach profesjonalisty

Zawsze marzyłam o pięknej, zgrabnej sylwetce. Próbowałam samodzielnie ćwiczyć najpierw w domu wykonując ćwiczenia, które miały dać obiecujące rezultaty, pozbycie się cellulitu i ujędrnienie całego ciało, jednak po paru miesiącach ćwiczeń nie widziałam żadnych rezultatów.

Trening personalny Warszawa może być tani

Trening personalny WarszawaPostanowiłam więc zainwestować w profesjonalistę i zapisać się na trening indywidualny. Może po prostu źle wykonuje ćwiczenia i dlatego nie ma efektów. Poszukałam więc w przystępnej dla mnie cenie trenera oferującego trening personalny Warszawa. Na pierwszej wizycie dokonał on pomiaru mojej wagi, a także zmierzył on ilość tkanki tłuszczowej w stosunku do masy mięśniowej. Następnie zapytał czy ułożyć mi dietę. Ja jednak nie byłam przekonana co do odważania produktów spożywczych, robienia specjalnych posiłków, w związku z czym ustaliliśmy, listę produktów których nie wolno mi było tykać. Podobało mi się to profesjonalne podejście. Następnie mój trener osobisty rozpisał plan zajęć na najbliższe dwa tygodnie. Zdecydowałam się na trzy spotkania w tygodniu. Moja kondycja fizyczna została uznana za bardzo dobrą, w związku z czym przeszłam od razu na poziom średnio zaawansowany. Jednak dowiedziałam się ile błędów robiłam podczas wykonywania ćwiczeń!

Myślę, że dobrze postanowiłam, stawiając na profesjonalistę. Po trzech miesiącach zauważyłam pierwsze pozytywne zmiany w mojej sylwetce. Najważniejsze jednak, że teraz prawidłowo wykonuje ćwiczenia, gdyż wcześniejsze mogły przyprawić mnie o poważną kontuzję.