Urlop w spa

Wraz z koleżankami wpadłyśmy ostatnio na pomysł, aby wyjechać wspólnie same. Plan był prosty zostawiamy mężów, dzieci i na weekend zajmujemy się tylko sobą. Dawno nie spędziłyśmy tak razem czasu.

Spa na Mazurach – spełnienie marzeń

spa mazuryPrzez lata wszystkie byłyśmy bardzo zajęte naszymi pracami i rodzinami. Jednak zauważyłyśmy, że bardzo mało o sobie już wiemy. Zawsze nasza przyjaźń dla nas dużo znaczyło, dlatego nie mogłyśmy pozwolić by oddalić się od siebie za bardzo. Przystąpiłyśmy więc do planowania naszego damskiego wyjazdu. Przypomniałam sobie, że rok temu miała miejsce konferencje na mazurach, w której musiałam uczestniczyć. Z tego co pamiętam hotel był bardzo ładny. Położony nad brzegiem jeziora w Mrągowie. Dodatkowo w swojej ofercie miał także spa Mazury. Czyli wszystko to czego dziewczyny mogą potrzebować na takim wypadzie. Mazury były dla nas dobrym pomysłem. Nie zamierzałyśmy dużo zwiedzać. Jednak bliska obecność pięknych krajobrazów wydała się idealna na tego rodzaju urlop. Koleżanki w wielkim entuzjazmem podeszły do mojego pomysłu. Stwierdziłyśmy i tak że nieważne gdzie, razem będziemy bawić się znakomicie. Poinformowałyśmy więc mężów i zarezerwowaliśmy hotel, o którym wspominałam. Wyjazd okazał się świetnym pomysłem. Bawiłyśmy się znakomicie. Czas tak szybko mijał, że gdy miałyśmy wyjeżdżać nie dowierzałyśmy, że już po weekendzie.

Spa było dobrze wyposażone, a zabiegi jakie nam oferowano były na najwyższym poziomie. Zgodnie stwierdziłyśmy, że musimy regularnie wyjeżdżać, aby razem się wspierać.

Scroll to Top