Właściciel hotelu zaproponował nam plecak turystyczny

 

Moja mam powiedziała mi że jedziemy całą rodziną w góry. Bardzo się cieszę. Do końca nie miała pewności czy uda jej się w pracy wykonać wszystkie zlecenia. Ostatnimi dniami robiła sporo nadgodzin, żeby ze wszystkim zdążyć. Na szczęście się udało. Wyjeżdżamy rodzinnie, całą naszą czwórką na tydzień do Karpacza.

Nie musimy kupować plecaka turystycznego

plecaki turystyczne dla dzieciMoja młodsza siostra ma dopiero dwa latka. Ona nie będzie w stanie z nami spacerować. Po dziesięciu minutach często mówi, że nóżki ją bolą. Tata zarezerwował już dla nas pokoje w hotelu. Ja będę w pokoju z siostrą a obok nas będą rodzice. Będziemy połączeni kuchnią. W hotelu właścicielka zaproponowała tacie plecaki turystyczne dla dzieci. Uprzedziła tatę, że plecaki turystyczne dla dzieci są na stanie więc tata nie musi ich ani kupować ani specjalnie gdzieś wynajmować. Plecaki turystyczne dla dzieci są wypożyczane na górskie wycieczki każdej rodzinie. Spokojnie można z nich korzystać. Nie jest również pobierana żadna dodatkowa opłata. Właściciel hotelu zdaje sobie sprawę ile rzeczy trzeba zabrać na tygodniowe wakacje z dziećmi. Ponieważ zależy mu, żeby jego hotel był postrzegany jako rodzinne miejsce to zainwestował w plecaki turystyczne dla dzieci, które teraz mogą służyć wczasowiczom. Już nie możemy się doczekać naszego rodzinnego wyjazdu. Lenka jeszcze nigdy nie była z nami w górach. My byliśmy już kilka razy. Lubimy takie górskie spacery. Często robimy sobie zdjęcia jak zdobywamy górskie szczyty. Tata sprawdzał, że plecaki turystyczne dla dzieci są dosyć drogie. Ucieszył się jak dowiedział się, ze nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów. Mama przyjechała dzisiaj szybciej z pracy i zaczęła przygotowywać wszystkie rzeczy na wyjazd.

Bardzo cieszymy się z naszych wspólnych wakacji. Wszyscy mamy nadzieję, ze pogoda nam dopisze. Zależy na,m żeby jak najwięcej wypocząć i w miarę możliwości jak najwięcej zobaczyć. W Karpaczu będziemy po raz pierwszy. Mama słyszała, ze jest to piękne miasto.