Wybór idealnego legowiska dla psa

 

Jeśli mamy psa i nie trzymamy go w budzie na dworze, to musimy mu zapewnić spanie w domu. Ale dobrze było by  pies spał na czymś wygodnym. Nie chodzi mi tutaj o nasze łóżko. Lepiej by pies na nim nie spał. Jak wiadomo psy gubią sierść i lepiej by jej nie było na naszym łóżku. W tej sytuacji trzeba znaleźć inne rozwiązanie.

Małe legowisko dla mojego pieska

legowisko dla psa materacAby znaleźć idealne rozwiązanie to postanowiłam pójść do sklepu zoologicznego i tam rozejrzeć się czy czasami czegoś nie znajdę do spania dla mojego psa. I jak się okazało nie myliłam się. W tym sklepie było dość sporo legowisk dla zwierząt. Od razu przeszłam do działu dl psów i tam szukałam idealnego legowiska dla psa. Trochę się długo zastanawiałam nad wyborem. Tyle ich było, że nie byłam w stanie sama podjąć decyzji dlatego też poprosiłam sprzedawcę o pomoc. Powiedziałam mu, że potrzebuję legowisko dla psa materac w nim musi być miękki, tak by mój pies mógł sobie tam wygodnie leżeć. Sprzedawca od razu pokazał mi kilka typów legowiska i powiedział, że odradza taką wielką puchatą poduszkę. Jest to takie legowisko, że pies może do niego wejść i spać. W dotyku przypomina wielką poduszkę. Jest ona moim zdaniem wygodna. Ale oczywiście nie do mnie należy ostateczne zdanie. To mój pies musi potem wejść na tą poduszkę i się na niej położyć i spać tam cała noc. ale jak tylko dałam mojemu pieskowi się położyć na niej to chciał z niej schodzić. Spał na niej całą noc.

Jeśli wasz pies ma mieszkać z wami pod jednym dachem to załatwcie mu jakieś legowisko. Tak by nie spał potem w waszym łóżku lub na kanapie. Dlatego ja wybrałam się do sklepu zoologicznego i tam szukałam idealnego legowiska dla mojego psa. Sprzedawca bardzo mi pomógł wybrać odpowiednie legowisko. Ważne jest też to, że mój pies chce spać na tym legowisku. Zatem dobrze wybrałam.