Wybór idealnego legowiska dla psa

 

Jeśli mamy psa i nie trzymamy go w budzie na dworze, to musimy mu zapewnić spanie w domu. Ale dobrze było by  pies spał na czymś wygodnym. Nie chodzi mi tutaj o nasze łóżko. Lepiej by pies na nim nie spał. Jak wiadomo psy gubią sierść i lepiej by jej nie było na naszym łóżku. W tej sytuacji trzeba znaleźć inne rozwiązanie.

Małe legowisko dla mojego pieska

legowisko dla psa materacAby znaleźć idealne rozwiązanie to postanowiłam pójść do sklepu zoologicznego i tam rozejrzeć się czy czasami czegoś nie znajdę do spania dla mojego psa. I jak się okazało nie myliłam się. W tym sklepie było dość sporo legowisk dla zwierząt. Od razu przeszłam do działu dl psów i tam szukałam idealnego legowiska dla psa. Trochę się długo zastanawiałam nad wyborem. Tyle ich było, że nie byłam w stanie sama podjąć decyzji dlatego też poprosiłam sprzedawcę o pomoc. Powiedziałam mu, że potrzebuję legowisko dla psa materac w nim musi być miękki, tak by mój pies mógł sobie tam wygodnie leżeć. Sprzedawca od razu pokazał mi kilka typów legowiska i powiedział, że odradza taką wielką puchatą poduszkę. Jest to takie legowisko, że pies może do niego wejść i spać. W dotyku przypomina wielką poduszkę. Jest ona moim zdaniem wygodna. Ale oczywiście nie do mnie należy ostateczne zdanie. To mój pies musi potem wejść na tą poduszkę i się na niej położyć i spać tam cała noc. ale jak tylko dałam mojemu pieskowi się położyć na niej to chciał z niej schodzić. Spał na niej całą noc.

Jeśli wasz pies ma mieszkać z wami pod jednym dachem to załatwcie mu jakieś legowisko. Tak by nie spał potem w waszym łóżku lub na kanapie. Dlatego ja wybrałam się do sklepu zoologicznego i tam szukałam idealnego legowiska dla mojego psa. Sprzedawca bardzo mi pomógł wybrać odpowiednie legowisko. Ważne jest też to, że mój pies chce spać na tym legowisku. Zatem dobrze wybrałam.

 

Scroll to Top