Wytrzymałe kosze uliczne nie dla właścicieli zwierząt

Od kąt pamiętam zawsze mieszkałem w jednym miejscu. Było to osiedle położone w centrum miasta. Co jakiś czas pojawiały się coraz większe innowacje. Ja zacząłem je zauważać gdy w moim mieszkaniu zamieszkał nowy lokator. Był to mały kundelek zabrany ze schroniska.

Wytrzymałe kosze uliczne i właściciele psów

wytrzymałe kosze uliczneNiestety miałem wielkie problemy z utrzymaniem czystości wśród naszego osiedla. Jako mieszkaniec apelowałem o udogodnienie nie których potrzeb właścicieli zwierząt mieszkających na tym osiedlu. Na początku pojawiły się pewne wytrzymałe kosze uliczne na tradycyjne śmieci. Niestety nie nadawały się one według mnie do innych odpadów. Raz pojawiły się reklamówki przygotowane specjalnie na psie odchody. Jednak zostały regularnie kradzione. Pojemniki na psie odchody z podajnikiem byłyby w tym przypadku najlepszym z możliwych rozwiązań. Niestety ich koszty nie były najmniejsze i trzeba było poszukać producenta, który wykonałby je o wiele mniejszej cenie niż zazwyczaj. Złożyłem odpowiedni wniosek do rady naszych mieszkańców. Na szczęście po raz pierwszy okazało się, że został rozpatrzony pozytywnie. Właściciel przedsiębiorstwa, który produkuje wytrzymałe kosze uliczne zdecydował się na przerobienie ich w taki sposób aby mogły nadawać się do wyrzucania psich odchodów. Dzięki temu spacery z moim kundelkiem stały się o wiele bardziej przyjemne. Byłem zadowolony z tego powodu, ponieważ nie musiałem obawiać się o brak stosownego miejsca na wyrzucanie zanieczyszczeń po psie. Także byłem narażony na dostanie mandatu ze strony służb porządkowych.

Na szczęście wszystko zakończyło się jednym wielkim sukcesem, a nowe kosze na psie odchody pojawiły się u nas już po jednym miesiącu. Były wykonane z porządnego materiału i miały nie rdzewieć podczas wielkich opadów. Byłem zadowolony z osiągniętego sukcesu.