Zabawki rozwijające wyobraźnię

Niedawno były święta. Ja jak co roku mam problem z tym co mogę kupić dla osób z mojej rodziny. Jeszcze do tego w tym roku miała przyjechać wyjątkowo siostra z mężem i swoim trzyletnim synem. Najczęściej bowiem gdzieś wyjeżdżali.

Zakup odpowiedniej zabawki dla dziecka

majsterkowicz dla dzieckaNajwiększy problem miałam z tym żeby kupić coś odpowiedniego dla dziecka. Moim zdaniem syn siostry ma już chyba wszystkie możliwe zabawki i kupując mu coś zawsze zastanawiałam się nad tym czy czasem nie ma już czegoś takiego albo podobnego. Tym razem postanowiłam jak zwykle nie dzwonić do mojej siostry o poradę co by mu kupić. Chciałam wybrać coś od siebie. Pojechałam więc po pracy do dobrego sklepu z zabawkami. Tam zawsze jest największy wybór a do tego nie są zbyt wygórowane ceny. Gdy rozglądałam się za tym co bym mogła kupić zobaczyłam nagle majsterkowicz dla dziecka czyli taki zestaw z różnymi narzędziami. Zajrzałam do środka i zobaczyłam jakie tam są narzędzia. Przypomniało mi się, że siostrzeniec chciał już sam coś naprawiać. a tam były i śrubki i młotek a także różne śrubokręty. Taki mi się ten zestaw spodobał, że doszłam do wniosku, że dalsze szukanie prezentu jest już bez sensu. Bo w końcu znalazłam już to co chciałam. Zestaw ten był tani chociaż absolutnie na taki nie wyglądał. Było to dla mnie pozytywne zaskoczenie. Poprosiłam też panią w sklepie żeby zapakowała mi zestaw już na prezent. Nie mogłam doczekać się reakcji mojego siostrzeńca gdy go dostanie.

Podczas świąt gdy mały otworzył swój upominek był bardzo szczęśliwy. W sumie to nawet nie był zainteresowany już niczym innym co dostał. Od razu bawił się tylko tymi śrubokrętami. Widać było, że ta zabawa sprawiała mu wiele radości. Także byłam bardzo zadowolona ze swojego prezentu. Bo jednak uśmiech dziecka jest bezcenny.