Zabiegi laserowe – tanio.

W ostatnim wydaniu warszawskiego dwutygodnika „Stolica” na ostatnich stronach, które w całości poświęcone są reklamom oraz ogłoszeniom reklamowym, odnaleźć można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: „Zabiegi laserowe Warszawa – tanio”.

W dalszej części ogłoszenia przeczytać można było następującą informację: „Jeżeli poszukujecie Państwo wysokiej klasy zabiegów laserowych, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego salonu kosmetycznego „Laser Jet”. Nasz salon powstał w roku dwa tysiące pierwszym i od samego początku swojej działalności świadczy usługi z zakresu zabiegów laserowych. W chwili obecnej nasza oferta obejmuje miedzy innymi zabiegi laserowe związane z usuwaniem zbędnego owłosienia skóry oraz z zakresu poprawiania jakości i wyglądu skóry. Potwierdzeniem wysokiej klasy naszych usług jest nie tylko zadowolenie i satysfakcja naszych klientów, ale także liczne nagrody oraz wyróżnienia, jakie na przełomie ostatnich lat otrzymaliśmy od różnego rodzaju organizacji konsumenckich. Wykonywane w naszym salonie zabiegi laserowe odznaczają się wysoka skutecznością oraz, co równie istotne, niską ceną. Zapewniamy, że w całej Warszawie nie znajdziecie Państwo tak niskich cen za tak profesjonalne usługi.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu kosmetycznego w Warszawie pry ulicy Józefa Piłsudskiego osiem. O naszej ofercie można poczytać również na naszej stronie internetowej: www.laserjet.warszawa.pl”.