Zalety zawieszek na alkoholu weselnym

Dbałość o najmniejszy detal podczas przyjęcia weselnego to przypadłość większości świeżo upieczonych małżeństw. W końcu tak wyjątkowy dzień w naszym życiu musi zapaść głęboko w pamięci. Warto więc zadbać o to by wspomnienia składały się nawet z najmniejszych detali. A jednym z nich są zawieszki na alkohol. Czy to zbędny dodatek? A może wręcz przeciwnie – dzięki niemu odmieniły wygląd stołu weselnego? 

Czy warto inwestować w zawieszki na weselne butelki?

zawieszki na alkohol weselnyUrządzając i dekorując salę weselną musimy pamiętać, że wszystko powinno stanowić spójną całość. Warto wybrać motyw przewodni przyjęcia, aby towarzyszył nam na każdym kroku. W przeszłości dużą popularnością cieszyły się naklejane etykiety z napisem „wódka weselna”. Obecnie alkohol jest dobierany w taki sposób, aby nawet jego szata graficzna stanowiła spójną całość z otoczeniem. Dziś raczej sięgamy po zawieszki na alkohol weselny, których zadaniem jest udekorowanie butelek, które nie będą wybijały się na tle innych dekoracji na stole. Są one nie jako dopełnieniem dekoracji całej sali. Oczywiście o ile zadbamy o to, by styl grafiki odpowiadał reszcie dekoracji. Twoje wesele ma temat przewodni? Zawieszki będą doskonałym sposobem na jego wyeksponowanie. Co najważniejsze rozwiązanie to jest stosunkowo tanie i możemy otrzymać je wraz z całą papeterią ślubną czyli zaproszeniami i menu. Jest to niejako wisienka na torcie całej aranżacji sali. Mogą one występować w różnych formach. Najczęściej mamy jednak do czynienia z kartonikiem przywiązywanym wstążką do szyjki butelki. 

Jeśli dotąd nie byłeś przekonany do inwestycji w zawieszki na alkohol weselny, z pewnością ten tekst powinien Cię zachęcić. Nie nadszarpną one budżetu przeznaczonego na organizację wesela, w końcu są niewielkim wydatkiem. A dzięki nim całość nabierze jeszcze większego efektu wizualnego – będzie bajecznie.