Zamówienie trwałych teczek do akt osobowych

Zatrudniono mnie w tej firmie, ponieważ posiadałam ogromne doświadczenie. Byłam bezkonkurencyjna i wiedziałam, że praca jest moja. Odpowiadałam za dane osobowe wszystkich pracowników i już pierwszego dnia pracy znalazłam kilka spraw, które wymagały zmian na lepsze.

Akta osobowe w trwałych teczkach

teczka akt osobowychZdziwiłam się, że dane wszystkich pracowników znajdowały się w jednym segregatorze. Nie było to dopuszczalne i w znacznym stopniu wszystko utrudniało. Żeby znaleźć dane jednej osoby, musiałam przejrzeć większość dokumentów, które nawet nie były powpinane w segregatorze alfabetycznie. Na każdy taki dokument powinna być przecież osobna teczka akt osobowych i od razu złożyłam zamówienie na teczki. Nie pytałam prezesa o zgodę, ponieważ kazał mi na własną rękę wprowadzać zmiany, gdyż wiedział, że sobie ze wszystkim poradzę. Zamówione teczki były ważne dla mnie i sekretarka osobiście pojechała je odebrać. Dotarły do mnie po godzinie. Osobiście umieszczałam wszystkie dokumenty w teczkach osobowych, które dodatkowo opisywałam. Dzięki temu dane każdego pracownika były w teczce i nikt nie mógł ich zobaczyć. Do dokumentów miałam tylko ja dostęp, ale biuro nie było zamykane na klucz a czasami różni ludzie po firmie się kręcili. Cały dzień poświęciłam na segregowanie teczek i dzięki temu zapanował porządek. Kiedy prezes to zobaczy, to był pod wrażeniem. Nie było to wielkie osiągnięcie jak dla mnie, jednak prowadziło znaczne ułatwienia, które prezes bardzo szybko docenił. 

Praca w tej firmie dawała mi ogromne pole do popisu. Wprowadziłam dużo więcej korzystnych zmian, które miały wpływ na działanie wszystkich działów. Pracownicy byli dzięki temu wydajniejsi a firma w końcu osiągnęła sukces sprzedażowy. Dzięki temu szybko zostałam wspólniczką.