Zatrudnienie pracowników ze wschodu

Byłem właścicielem dużej firmy produkcyjnej. Zatrudniałem mnóstwo osób, ale w ostatnim czasie brakowało mi rąk do pracy. Zleceń wpadało coraz więcej a ludzi było mało. Warunki zatrudnienia oferowałem dość dobre jak na standardy panujące w danym województwie.

Firma zatrudniająca pracowników ze wchodu

pracownicy ze wschoduNie mogłem pozwolić sobie na przestój w produkcji i postanowiłem podjąć współpracę z agencją pracy. Wcześniej pracowników poszukiwałem na własną rękę i to nie przyniosło żadnych rezultatów. W agencji pracy dostałem informację, że dostępni są pracownicy ze wschodu, których mogłem zatrudnić natychmiast. Mi nie zależało na pracownikach z doświadczeniem, bo i tak wszyscy przechodzili szkolenie. Chciałem ludzi pracowitych i zaangażowanych. Właściciel agencji pracy przedstawił mi profile pracowników ze wschodu, którzy nadawali się do pracy w mojej firmie i wiedziałem, że zatrudnienie tych ludzi będzie dobrą decyzją. Potrzebowałem dziesięciu osób i taką ilość mi od razu zaoferowano. Zdecydowałem się na pracowników w różnym przedziale wiekowym, gdyż nie stawiałem żadnych ograniczeń. Oferowana przeze mnie stawka godzinowa była atrakcyjna i pracownik agencji zapewnił mnie, że wszyscy pracownicy zechcą dla mnie pracować. Potwierdzenie otrzymałem następnego dnia po południu. Wszyscy pracownicy zgodzili się dla mnie pracować i pojawili się w moim przedsiębiorstwie w poniedziałek z samego rana. Od razu skierowałem ich na szkolenie, które trwało cały dzień.

Decyzja o zatrudnieniu pracowników ze wschodu była doskonała. Zyskałem pracowników, na których zawsze mogłem liczyć i byli bardzo pracowici. Mało kto chorował a praca na akord wychodziła im znakomicie. Nawet dałem pracownikom podwyżki, bo zdecydowanie na nie zasłużyli swoją ciężką pracą.