Kobieca uroda – szkic

 

Słowo uroda jest w dzisiejszych czasach nacechowane negatywnie. Dbanie o siebie budzi skojarzenia związane z głupotą i kompleksami. Czas sprzeciwić się takiemu nastawieniu! Dla nas dbanie o wygląd jest wynikiem ambicji i częścią kreowania pozytywnego wizerunku, który prezentujemy społeczeństwu i który pozwala odnieść sukces.

Ile razy słyszałyście sarkastyczne wypowiedzi skierowane pod wasz adres, gdy byłyście na diecie lub zaczęłyście ćwiczyć? Ile razy doświadczyłyście paradoksu, który wiąże się z tym, że te same osoby krytykowały zaniedbane ciała? Innych ludzi nie zadowoli się nigdy, dlatego nie warto szukać u nich poklasku. Najważniejsze, to usatysfakcjonować siebie i dobrze się ze sobą czuć.

Jak zapewne wiecie z własnego doświadczenia, nie ma nic cenniejszego niż stała motywacja, życzliwe słowo i wsparcie. Możecie je znaleźć w naszym serwisie. W tym miejscu pogadamy o blogerkach i vlogerkach urodowych, nowinkach kosmetycznych wartych wypróbowania, zabiegach w salonach piękności i o tym, czy warto wydawać na nie pieniądze. Zaprezentujmy najświeższe kolekcje drogeryjnych potentatów i odpowiednio się do nich ustosunkujemy. Poruszymy kontrowersyjne tematy, takie jak operacje plastyczne, anoreksja czy kulturowe kanony piękna, które często spotykają się z niezrozumieniem i krytyką. Zajmiemy się postrzeganiem siebie i postaramy się myśleć o sobie pod kątem zalet, zamiast wad.

Z pewnością nie raz słyszałyście powiedzenie, że szczęśliwa kobieta, to piękna kobieta? Zgadzamy się z tym w stu procentach, mimo że brzmi to banalnie. Obsesyjni pożeracze lodówkowych czeluści są pulchni ze stresu – warto więc dbać o higienę umysłu. Depresyjne śpiochy nie mają sił na podstawową pielęgnację, bo są nieszczęśliwi. Między innymi dlatego warto cyklicznie fundować sobie szczęście wszelkimi sposobami. Nie traktujmy kwestii urody powierzchownie – zajmijmy się nią na każdej płaszczyźnie.

Scroll to Top