Reklama zewnętrzna o dużej skuteczności

Każdy przedsiębiorca rozumie znaczenie reklamy zewnętrznej coraz lepiej gdyż w ten sposób najprościej, za rozsądną cenę przyciągnąć potencjalnego klienta. Istniej kilka typów najpopularniejszych reklam zewnętrznych wśród, których najskuteczniejsze są litery przestrzenne z podświetleniem. 

Bardzo efektowna reklama świetlna

świecące litery 3d od producentaCoraz częściej przedsiębiorcy sięgają po reklamy zewnętrzne z wyższej półki niż popularne kasetony wykonane w tradycyjnej formie opartej na ramach aluminiowych i licach z pleksi lub poliwęglanu kanalikowego. Znacznie trwalsze i efektowniejsze są bowiem kasetony reklamowe produkowane na bazie dibondu czyli kompozytowej płyty warstwowej. Ich podświetlane wersje wykonuje się metodą frezowania grafiki i wstawiania pleksi w dowolnym kolorze. Tak wykonany baner jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne i inne czynniki oraz przyciąga wzrok odrobiną tajemnicy. Innym efektownym wizualnie rodzajem reklamy zewnętrznej są litery przestrzenne z podświetleniem. Jeżeli jednak zdecydujemy się na świecące litery 3d od producenta działającego w tej branży to warto zwrócić uwagę na jego poprzednie dokonania aby mieć gwarancję bardzo dobrze wykonanej usługi. Dzisiejsze możliwości producentów reklam są ogromne gdyż do ich dyspozycji pozostaje znaczna liczba świetnych materiałów, narzędzi projektowych oraz technik wykonawczych. Wśród najczęściej wykorzystywanych materiałów są styrodur, aluminium, blacha nierdzewna, dibond oraz pleksi. W zasadzie ilość dostępnych materiałów jest bardzo duża i każdy producent preferuje nieco odmienną ich grupę.

Litery przestrzenne można bardzo efektownie podświetlić wykorzystując rozmaite systemy oświetleniowe oraz sposoby. Ważne jest to, doświadczony producent jest w stanie wykonać tą techniką reklamę, z której każdy przedsiębiorca będzie dumny i znacząco podniesie swój prestiż w branży. 

Scroll to Top